شرکت یوز پیامک

شرکت یوز پیامک دارای شماره ثبت 563797 ، شناسه ملی 14009381106 و در زمینه طراحی و تولید سامانه های جامع آنلاین فعالیت می کند.
تیم اجرای یوز پیام از متخصصین و فرهیختگان دانشگاهی کشور تشکیل شده که در واحدهای مختلف سازمانی انجام وظیفه می کنند. رویکرد شرکت یوز پیام جذب نخبگان دانشگاهی و ایجاد فرصت های شغلی برای ایشان است و تا کنون در این مسیر گام های موثری برداشته است تا جایی که این شرکت در جشنواره کارآفرینی سال 1390 دانشگاه آزاد اسلامی توانست به عنوان کارآفرین برتر برگزیده شود. شورای عالی انفورماتیک که بالاترین مرجع نرم افزاری کشور است یوز پیام را از جهت فنی بررسی کرده و ضمن تایید کیفی، گواهینامه تأییدیه فنی را برای این سامانه صادر کرده است. یوز پیام از جهت محتوا و مالکیت مادی و معنوی نیز در مرکز توسعه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد بررسی قرارگرفته و به ثبت رسیده است.

سامانه مدیریت پیام کوتاه یوز پیامک

سامانه مدیریت و کاربری پیام کوتاه یوز پیامک علاوه بر محیط کاربری کاربر پسند، ابزارهای پیشرفته و حرفه ای مدیریت پیامک را در اختیار کاربران می گذارد. در راهنمای قرار داده شده در سامانه پیام کوتاه یوز پیامک ویژگی های سامانه و جزئیات سرویس های آن آمده و پس از معرفی هر سرویس ویژگی های آن با دیگر سرویس های نزدیک، از نظر امکانات، هزینه ها و … با هم مقایسه شده اند. شرکت یوز پیامک با هدف ارائه خدمات کامپيوتری پردازش داده، طراحی و توسعه وب، اطلاع رسانی و انتقال فناوری نوین ارتباطات ديتا به کشور، همراه با آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در زمينه علوم جديد ارتباطات و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان ها تـأسيس گرديد.

کامپيوتر و اينترنت

استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم می‌داند، و همچنین خلاقيت و نوآوری را سر لوحه تلاش ها و فعاليت های خود قرار داده و معتقد است روزی خواهد رسید که برای شهروند کارآمد، استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان قدر ضرورت می يابد که توانايی خواندن و نوشتن اهمیت دارد، و برآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم و اين امر تنها با توجه، همياری، نظرات و پيشنهادات شما کاربران عزيز ميسرخواهد شد. یوز پیام ازهرگونه هزينه زائد اجتناب می نماید، همچنين عقيده داريم مشتری نبايد بهای ضعف های مديريتی و يا اشکالات اجرايی کار ما را بپردازد. بنابراین پيش از راه اندازی هر سرويس جديد، به دقت آن را مورد مطالعه قرار می دهیم و قابليت اجرايی آن را بررسی می نماییم. همچنين براين عقيده هستيم که به دست آوردن سود کمتر از يک مشتری در صورتيکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضايت داشته باشد، آن مشتری را به يک قوه تبليغی خودساخته مبدل کند، و اين افزايش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات در برخواهد داشت. اين اصول ساده در عمل قابل بکارگيری هستند و پايه تمامی فعاليت های یوز پیام را تشکيل می دهند.
ما با حسن نيت کامل اصول ساده شگفت انگيز کارمان را منتشر می کنيم چون عقيده داريم که در يک فضای رقابتی سالم، جای کافی برای ما و تمام همکاران ديگرمان وجود خواهد داشت، و اين فضا در نهايت هم به نفع یوز پیام هم به نفع مردم به عنوان مشتريان آينده و همکاران خواهد بود.

فناوری اطلاعات و ارتباطات

چشم انداز شرکت یوز پیام کسب جایگاه برترین و پرسرعت ترین باکیفیت ترین برند فناوری اطلاعات و ارتباطات در عرصه خدمات جدید و خلاقانه می باشد.

از این رو ارزش آفرینی و نوآوری در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات، با نگاه به عرصه های بین المللی، تصویر ساز آینده ی یوز پیام است.

این چشم انداز درست هسته اصلی تعهد ما را در بردارد؛ تعهد به این که با حداکثر استفاده از توان داخلی و تقویت زیر ساخت های ملی، نوآوری در فنآوری در راستای خلق دنیایی بهتر و سرشار از تجربیات غنی دیجیتال را بکار گیریم.